.

.

New
Топла Продажба Црвено AB 4X6mm/6X8mm Стакло Лабава Spacer Монистра Кристал Rondelle Топката Монистра За Дома Свадба Декорација

Топла Продажба Црвено AB 4X6mm/6X8mm Стакло Лабава Spacer Монистра Кристал Rondelle Топката Монистра За Дома Свадба Декорација

DEN 1119.00
DEN 1243.20

Стока
Достапно.

Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор!
HBL КРИСТАЛ Продавница е веледрогерија, специјализирана во производство и продажба на видови на силиконски торта мувла. Добредојден за да ги видите нашите производи преку нашата продавница, таму ќе биде многу работи кои може да се допаѓа.00 /торба
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Драг Пријател,Ако најдете Производите кои ќе ги нарачате Скршени.
2) Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.90 /торба -54. Ние и ветуваме дека ќе добиете ги задоволи резултат !
Имаме Доволно Акции,Ако Ви Треба Повеќе Димензии И Бои,Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Ви Даде Повеќе Попуст !
1) Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн.
3) Испорака откако ќе стигнат до пари
1) Чекори : Proforma фактура>T/T & L/C > Производство >превозот>услуга по продажбата
2) e-mail : ни порака за да се добие нашата е-мејл адреса, Моб : +86 1366 5859649
1) препорачуваме стандардниот превозот метод наведени на страницата Но, исто така, можете да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде. Ви посакувам добар шопинг тука и да имаат убаво дена!!
. како ви се допаѓа!! 2) Ако сакате ни да брод на пакет преку посебен начин, како "кина пост бавен начин",ве молиме контактирајте со нас.

Детали

боја:
4x6mm 720pcs, 4x6mm 1440pcs, 4x6mm 3600pcs, 6x8mm 720pcs, 6x8mm 1440pcs, 6x8mm 2880pcs
Број На Модел На:
топката монистра
Тип На Производ:
Други
Име:
Кристал Rondelle Топката Монистра
Големина:
4X6mm/6X8mm
боја:
црвено AB
Материјал:
Кристално
Обликот:
Круг
дупка:
една дупка
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Кристал Призмата Осветлување Дел Монистра :
Стакло Лустерот Дома Декорација DIY Монистра
Употреба:
Дома Свадба Декорација
Свеж

Избор на клиенти