.

.

New
Бесплатен превозот бела или 25colors 10(25cm) руски Превези Millinery Шапка Превез DIY Коса додатоци fascinator превез 10yard/многу LD13

Бесплатен превозот бела или 25colors 10(25cm) руски Превези Millinery Шапка Превез DIY Коса додатоци fascinator превез 10yard/многу

DEN 527.52

Стока
Достапно.


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД ОД СТРАНА НА EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН
Голема слика боја : БЕЛА
Ширина : 10 "(25cm)
Минимална Цел Количество : еден двор /боја (мешавина боја е во ред,само оставете порака која боја сакате кога се плати,ако не забелешка ние само бродот 10 јарди во голема слика боја.
18 Акции Боја : Бела,Црна,Црвена,Топла розова,розова,Кралска сина,Turquiose,паун зелена,зелена,портокалова,marron,виолетова,лаванда,кафена,боја на слонова коска,камила,светло сина,сина
Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предмети
Превозот и Deliever
Ако вашата нарачка помалку од ние Кина пост воздух mail бесплатен превозот.Тоа треба 15-90 дена за да вашата земја,ако вашата нарачка до Ние не ЕМС бесплатен превозот,што е потребно 7-25 дена во вашата земја.Ви благодариме
Се врати и Политика за Наплата
Ако ви се исполнат никакви проблеми кога ќе се pacakge,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас и да даде сте задоволни одговор,немојте да се пријават сите тврдат дека пред да контактирате со нас,ви благодариме
Повратни информации
Вашите 5 ѕвезди добар фидбек е секогаш добредојдени,благодарение толку многу!

Детали

боја:
Бела, ЗАБЕЛЕШКА БОИ
Број На Модел На:
LD13
Тип На Производ:
Други
Големина:
10/25CM
avaliable боја:
25colors
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти