.

.

New
7 Монистра 25X26MM Сатен/Grosgrain/памучен ткаенина на карета Лента Рака-Врзани Bowknot Лак За Текстил Hairbow DIY Занаети 200pcs

7 Монистра 25X26MM Сатен/Grosgrain/памучен ткаенина на карета Лента Рака-Врзани Bowknot Лак За Текстил Hairbow DIY Занаети 200pcs

DEN 1059.00
DEN 1231.20

Стока
Достапно.

како што вкупната тежина имаат над 2kg, не можеше да го испратите по препорачана Пошта во 1 парцела. НИЕ ЌЕ ИМ ДАДЕ НА НИСКО PREICE ЗА ВАС.
Ако ВИ ТРЕБА ДРУГИ ГОЛЕМИНА NAD COLOURE ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ порака. За било превозот попуст (ако е применливо), ве молиме почекајте додека не добиле фактура од продавачот, пред да се изврши плаќање. Тоа е совршен за завиткување и правење на вашиот занаети како лакови и косата се удира. (Ве молиме Имајте на ум : 200pcs Само За Една OPP Вреќа Пакет)
Моделот е отпечатен во многу добар квалитет и овој производ е со висок стандард во согласност со "Oeko - Tex Стандард 100 ".
За други пакети ве молиме да испраќате пораки !!! Напомена : Други Бои и Големини во акцијата, можете да изберете некои од нив со испраќање порака ! ПЛАЌАЊЕ : Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукција затворање или последна купи објект на "Комбинирано Плаќање/Испорака'.
САД : 11-23business дена
О : 11-23 работни дена
Европа : 15-25 работни дена
Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Па нормално превозот време :
Во текот 2kg(над 10pcs) sent items (пратени ставки страна на Ems Express(5-7 DAYS). ПРЕВОЗОТ :
Ние ги користиме Кина Пост да ја испорача вашата parl; Како и во Кина толку долго растојание на превозот. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Пратката ќе биде испратена само по исплата е расчисти.

Детали

Број На Модел На:
1
Тип На Производ:
Други
Свеж

Избор на клиенти