.

.

New
1W Zener диоди за ПОЛНЕЊЕ 3V-47V 30valuesX20pcs=600pcs НАТОПИ 1W Zener диоди Избрани за Полнење

1W Zener диоди за ПОЛНЕЊЕ 3V-47V 30valuesX20pcs=600pcs НАТОПИ 1W Zener диоди Избрани за Полнење

DEN 432.00

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашата Продавница !!!
1 W Zener диоди за ПОЛНЕЊЕ 3 V-47 V 30values X20pcs=600pcs
НАТОПИ 1 W Zener диоди Избрани за Полнење
Спецификации, како што следува :
1 N4727 A 3.0 V 1 N4737 A 7.5 V 1 N4747 A 20 V
1 N4728 A 3.3 V 1 N4738 A 8.2 V 1 N4748 A 22 V
1 N4729 A 3.6 V 1 N4739 A 9.1 V 1 N 4749 A 24 V
1 N4730 A 3.9 V 1 N4740 A 10 V 1 N 4750 A 27 V
1 N4731 A 4.3 V 1 N4741 A 11 V 1 N 4751 A 30 V
1 N4732 A 4.7 V 1 N4742 A 12 V 1 N 4752 A 33 V
1 N4733 A 5.1 V 1 N4743 A 13 V 1 N 4753 A 36 V
1 N4734 A 5.6 V 1 N4744 A 15 V 1 N 4754 A 39 V
1 N4735 A 6.2 V 1 N4745 A 16 V 1 N 4755 A 43 V
1 N4736 A 6.8 V 1 N4746 A 18 V 1 N 4756 A 47 V
Секоја вредност од 20 компјутери, сите 30 вредности во една кеса.

Детали

Max. Обратна Тековната:
Други
Тип:
Zener диоди
Max. Обратна Напон:
Други
Max. Напред Напон:
Други
Број На Модел На:
30Values
is_customized:
Yes
Max. Напред Тековната:
Други
Пакет Тип:
преку дупка
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти