.

.

New
Ново!! 0.5 W 1/2W SMD Zener Диоди 15valuesx30pcs=450pcs ZMM2V4 2.4 V - ZMM9V1 9.1 V Напон Стабилизирање Didoe

Ново!! 0.5 W 1/2W SMD Zener Диоди 15valuesx30pcs=450pcs ZMM2V4 2.4 V - ZMM9V1 9.1 V Напон Стабилизирање Didoe

DEN 429.60

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашата Продавница !!!
0.5 W 1/2 W SMD Zener Диоди 15valuesx30pcs=450pcs
ZMM2 V4 2.4 V - ZMM9 V1 9.1 V Напон Стабилизирање Didoe
Спецификации, како што следува : ZMM2 V4 2.4 V ZMM2 V7 2.7 V ZMM3 V0 3 V ZMM3 V3 3.3 V ZMM3 V6 3.6 V ZMM3 V9 3.9 V ZMM4 V3 4.3 V ZMM4 V7 4.7 V ZMM5 V1 5.1 V ZMM5 V6 5.6 V ZMM6 V2 6.2 V ZMM6 V8 6.8 V ZMM7 V5 7.5 V ZMM8 V2 8.2 V ZMM9 V1 9.1 V
Секоја вредност 30 компјутери , сите 15 вредности во еден пакет.

Детали

Max. Обратна Тековната:
Други
Број На Модел На:
15values
Тип:
Zener диоди
Max. Обратна Напон:
Други
Max. Напред Напон:
Други
Пакет Тип:
Surface Mount
Max. Напред Тековната:
Други
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти