.

.

New
1W (3V3 да 33V) 250 Компјутери 25 Вредности 1W Zener Диоди Избрани за полнење Асортиман Постави Нови

1W (3V3 да 33V) 250 Компјутери 25 Вредности 1W Zener Диоди Избрани за полнење Асортиман Постави Нови

DEN 215.04

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашата Продавница !!!
Спецификации, како што следува :
1 N4728 A 3.3 V 1 N4729 A 3.6 V
1 N4730 A 3.9 V 1 N4731 A 4.3 V
1 N4732 A 4.7 V 1 N4733 A 5.1 V
1 N4734 A 5.6 V 1 N4735 A 6.2 V
1 N4736 A 6.8 V 1 N4737 A 7.5 V
1 N4738 A 8.2 V 1 N4739 A 9.1 V
1 N4740 A 10 V 1 N4741 A 11 V
1 N4742 A 12 V 1 N4743 A 13 V
1 N4744 A 15 V 1 N4745 A 16 V
1 N4746 A 18 V 1 N4747 A 20 V
1 N4748 A 22 V 1 N4749 A 24 V
1 N4750 A 27 V 1 N4751 A 28 V
1 N4752 A 29 V 1 N4750 A 30 V
1 N4751 A 33 V
Секоја вредност 10 компјутери, сите 25 вредности во една кеса.

Детали

Број На Модел На:
1W Zener диоди
Max. Напред Тековната:
Други
Пакет Тип:
преку дупка
Max. Обратна Напон:
Други
Max. Обратна Тековната:
Други
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Max. Напред Напон:
Други
Тип:
Zener диоди
Напон:
3V
Свеж

Избор на клиенти