.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 100PCS x 5mm Метал LED Носителот Приклучок за 5mm LED Диоди

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 100PCS x 5mm Метал LED Носителот Приклучок за 5mm LED Диоди

DEN 426.00
DEN 448.32

Стока
Достапно.


Led диоди не се вклучени
Ако ви треба LED,pls купи подолу : KESUN LED Долга Нога=28 MM Краток Нога=18 MM 5mm(Јасно Леќа) 5mm(Дифузен) 5mm(Боја) 5mm(Јасно Леќа) Multicolor (Заеднички Анодна) (Заеднички Катоден) (Заеднички Анодна) (Заеднички Катоден) (Заеднички Анодна) (Заеднички Катоден) (Заеднички Анодна) (Заеднички Катоден) (Заеднички Анодна) (Заеднички Катоден) (Заеднички Анодна) (Заеднички Катоден) 5mm(Дифузен) Multicolor (Заеднички Анодна) (Заеднички Катоден) (Заеднички Анодна) (Заеднички Катоден) (Заеднички Анодна) (Заеднички Катоден) (Заеднички Анодна) (Заеднички Катоден) (Заеднички Анодна) (Заеднички Катоден) (Заеднички Анодна) (Заеднички Катоден) 5mm(Сламена Шапка) 5mm(Рамен Врв) 5x4x6 Овална(Обоени Леќа) IR Send (Јасно) IR Приемник (Црна) ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука

Детали

Бренд Име:
K
Состојба:
Нови
Тип:
LED
Свеж

Избор на клиенти