.

.

New
100pcs 650nm 6mm 3V 5mW Ласерски Точка Диоди Модул Црвено Бакарна Глава

100pcs 650nm 6mm 3V 5mW Ласерски Точка Диоди Модул Црвено Бакарна Глава

DEN 786.72

Стока
Достапно.


Опис Светлина моќ : Напон : 3 VDC Оперативни Струја : Ласерска бранова должина : 650nm (Црвено) Место на чекање : dot facula, континуирано производство температурата на работа : -36 ~ 65 целзиусови степени Степен Работен век : повеќе од 1000 часа Други Диоди Модул Линк :

Детали

Број На Модел На:
650nm 6mm 3V 5mW Ласерски Точка Диоди Модул Црвено Бакарна Глава
is_customized:
Yes
Пакет Тип:
преку дупка
Бренд Име:
Вашиот Цие
Тип:
Ласерски диоди
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти