.

.

New
100pcs Зелена 3528 1210 SMD LED диоди светлина

100pcs Зелена 3528 1210 SMD LED диоди светлина

DEN 149.28

Стока
Достапно.


Други електронски компоненти директориум
Електронска компонента
Интегрирано коло
Диоди
Отпорник
Транзисторски
Capacitor
Други електроника

Детали

Тип:
LED
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
Стандард
Пакет Тип:
Surface Mount
Max. Напред Напон:
Стандард
Max. Обратна Напон:
Стандард
Max. Напред Тековната:
Стандард
Max. Обратна Тековната:
Стандард
Бренд Име:
vanxy
Име:
Стандард
Свеж

Избор на клиенти