.

.

New
100pcs Црвено 5050 SMD LED диоди светлина

100pcs Црвено 5050 SMD LED диоди светлина

DEN 178.08

Стока
Достапно.


Други електронски компоненти директориум
Електронска компонента
Интегрирано коло
Диоди
Отпорник
Транзисторски
Capacitor
Други електроника

Детали

Тип:
LED
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
Стандард
Пакет Тип:
Surface Mount
Max. Напред Напон:
Стандард
Max. Обратна Напон:
Стандард
Max. Напред Тековната:
Стандард
Max. Обратна Тековната:
Стандард
Бренд Име:
vanxy
Име:
Стандард
Свеж

Избор на клиенти