.

.

New
50pcs Ултра Светла 5050 SMD LED Пурпурна УВ Чип Површината Планината 20mA светодиодни Диоди LED SMT Мушка Светилка Светлина DIY Пракса

50pcs Ултра Светла 5050 SMD LED Пурпурна УВ Чип Површината Планината 20mA светодиодни Диоди LED SMT Мушка Светилка Светлина DIY

DEN 145.00
DEN 153.12

Стока
Достапно.


Драг пријател,
ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer, ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас, ви благодариме.

Детали

Пакет Тип:
Surface Mount
Max. Обратна Тековната:
50mA PurpleSMD
Max. Напред Напон:
3.2-3.4 V Пурпурна SMD LED
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
5050 Пурпурна SMD LED
Бренд Име:
ЕК Купување
Max. Напред Тековната:
20mA Пурпурна SMD
Max. Обратна Напон:
5V Пурпурна SMD LED
Тип:
LED
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти