.

.

New
1000PCS x 5mm 546 Дифузен Бела Овална поведе Со Затка НАТОПИ Емитуваат Светлина Диоди Светилка Краток Нога 13mm за LED Текст на Екранот Модул

1000PCS x 5mm 546 Дифузен Бела Овална поведе Со Затка НАТОПИ Емитуваат Светлина Диоди Светилка Краток Нога 13mm за LED Текст

DEN 310.00
DEN 326.40

Стока
Достапно.


5mm Овална Дифузен LED Диоди
KESUN LED
Бранова должина
(nm)
Светлосен интензитет
(mcd)
Напред напон
(v)
Агол На Гледање
(Степен)
АКО=20m A
Мин
Max
Мин
Max
Мин
Max
Typ
Бела
6000 K
9000 K
2000 година
3000
3.2
3.4
120
KESUN LED Долга Нога=28 MM Краток Нога=18 MM 5mm(Јасно Леќа) 5mm(Дифузен) 5mm(Боја) 5mm(Јасно Леќа) Multicolor (Заеднички Анодна) (Заеднички Катоден) (Заеднички Анодна) (Заеднички Катоден) (Заеднички Анодна) (Заеднички Катоден) (Заеднички Анодна) (Заеднички Катоден) (Заеднички Анодна) (Заеднички Катоден) (Заеднички Анодна) (Заеднички Катоден) 5mm(Дифузен) Multicolor (Заеднички Анодна) (Заеднички Катоден) (Заеднички Анодна) (Заеднички Катоден) (Заеднички Анодна) (Заеднички Катоден) (Заеднички Анодна) (Заеднички Катоден) (Заеднички Анодна) (Заеднички Катоден) (Заеднички Анодна) (Заеднички Катоден) 5mm(Сламена Шапка) 5mm(Рамен Врв) 5x4x6 Овална(Обоени Леќа) IR Send (Јасно) IR Приемник (Црна) ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука

Детали

Бренд Име:
K
Број На Модел На:
546 бела
Тип:
LED
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти