.

.

New
2 ПАРЧИЊА 3V Линија Ласерски Модул ниво позиционирање modulator Крстот точка 650nM 5mW Црвени Ласерски Диоди

2 ПАРЧИЊА 3V Линија Ласерски Модул ниво позиционирање modulator Крстот точка 650nM 5mW Црвени Ласерски Диоди

DEN 393.00
DEN 422.40

Стока
Достапно.

А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашиот Countrys Увоз Политика.
Обичај
1. Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да се одлучи да го напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас како е можно поскоро,ви благодариме.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина.
Повратни информации
1.
Материјал за квалитет : месинг.Се врати превозот ќе биде платен од страна на Купувачот. Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина. Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по прими плаќањето, ве Молиме не заборавајте да ни даде и ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите Детални Продавачот Рејтингот
2.
Враќање & Наплата
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Ласерска бранова должина : 650 nm.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Ве молиме да ни ме преку "Мои Пораки" или "Пошта" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или купувањето
Контактирајте Со Нас
Добредојдени се сите пораки во секое време и радосно да одговори на секоја порака која ќе добиеме,обично во рок од 24 часа. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Детали

Max. Обратна Тековната:
3V Линија Ласерски Модул ниво позиционирање modulator
Број На Модел На:
650nM 5mW Црвени Ласерски Диоди
is_customized:
Yes
Пакет Тип:
преку дупка
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Max. Обратна Напон:
3V Линија Ласерски Модул ниво позиционирање modulator
Max. Напред Напон:
3V Линија Ласерски Модул ниво позиционирање modulator
Тип:
Ласерски диоди
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти