.

.

New
Најчесто се користи за ниска моќност triode пакет S9012 S9013 S9014 S8050 S8550 17 видови на производи, итн секој 10 КОМПЈУТЕРИ вкупно 170PCS ...

Најчесто се користи за ниска моќност triode пакет S9012 S9013 S9014 S8050 S8550 17 видови на производи, итн секој 10 КОМПЈУТЕРИ

DEN 106.00
DEN 132.00

Стока
Достапно.

ДА-92 линија пакет Најчесто се користат транзистори пакет мала моќ транзистори пакет најчесто се користи 17 170pcs компоненти пакет [овој месец скок] Независни мал пакет, за да се овозможи идентификација и употреба! Вкупно 17 видови на 170pcs (секоја спецификација 10pcs), за да се овозможи идентификација и употреба на! Следните модели на ДА-92 10 PCS пакет вкупно 17 видови на 170pcs (секоја спецификација 10pcs) S9013 S9014 S9015 S9018 A1015 S9012 C1815 A92 2 N5401 2 N5551 A733 A42 C945 S8050 S8550 2 N3906 2 N3904

Детали

Max. Напред Тековната:
.
Max. Обратна Напон:
.
Број На Модел На:
.
Max. Напред Напон:
.
is_customized:
Yes
Пакет Тип:
преку дупка
Max. Обратна Тековната:
.
Состојба:
Нови
Тип:
.
Свеж

Избор на клиенти