.

.

New
(250pcs/многу)(Zener Диоди|1W) 1Watts Zener Диоди 5.1 V, 1W 5V1,1N4733, Силициум Planar Zener Диоди

(250pcs/многу)(Zener Диоди|1W) 1Watts Zener Диоди 5.1 V, 1W 5V1,1N4733, Силициум Planar Zener Диоди

DEN 151.00
DEN 158.40

Стока
Достапно.


(250pcs/многу)(Zener Диоди|1 W) 1 Watts Zener Диоди 5.1 V, 1 W 5 V1,1 N4733, Силициум Planar Zener Диоди
Сите 1 W Zener Диоди Предмети Листата Линк :
**** Физичката мапа ****
Превозот Вовед
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
оваа превозот метод е без Следење на информации, без да се Доставуваат Информации, ве молиме проверете во пакет со себе.
Превозот Совети
1. Ако ви е потребна за вашиот пакет итно, ве молиме изберете локација за подигнување на превозот метод, ќе добиваат во рок од 7 работни дена откако ќе го испратите вашиот пакет.
2. Ако сакате проверка на следење на информации се јасно, но не итно, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail.
3. Ако сакате Бесплатен Превозот и можете да одберете Бесплатен превозот, ве молиме изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .
4. Ако производот е со батеријата или магнетизам или лепак итн, ние ќе ги испрати со Шведска Пост или Шведска Обичните Пост.

Детали

Тип:
Zener диоди
Бренд Име:
JU-HIWOR
Пакет Тип:
преку дупка
Број На Модел На:
1W 5.1 V
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Тип Од Страна На Hiwor:
E02 1W Zener Диоди
Свеж

Избор на клиенти