.

.

New
Брз Слободен Брод 5pcs/многу Ласерски Диоди ласерски Цевка Инфраред LD Оригинални и Нови 5.6*10мм 780nm 50mw Ласерски Диоди

Брз Слободен Брод 5pcs/многу Ласерски Диоди ласерски Цевка Инфраред LD Оригинални и Нови 5.6*10мм 780nm 50mw Ласерски Диоди

DEN 3124.00
DEN 3359.52

Стока
Достапно.

Ве молиме да ни ме преку "Мои Пораки" или "Пошта" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или купувањето
Контактирајте Со Нас
Добредојдени се сите пораки во секое време и радосно да одговори на секоја порака која ќе добиеме,обично во рок од 24 часа. Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина. Ние обично знак на стоката како вашата потреба на profomal/комерцијална фактура и ние се обидува да им помогне да се намали или избегне било GST или V.Ние брод вашата нарачка во рок од 2-7 дена по расчисти исплата.

Детали

is_customized:
Yes
Пакет Тип:
преку дупка
Број На Модел На:
780nm 50mw aser Диоди
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Тип:
Ласерски диоди
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти