.

.

New
500 Компјутери 3V 20mA 5mm Круг Светлина Емитуваат LED Диоди Избрани Комплет 5 Бои

500 Компјутери 3V 20mA 5mm Круг Светлина Емитуваат LED Диоди Избрани Комплет 5 Бои

DEN 250.00
DEN 346.56

Стока
Достапно.

Карактеристики : Сосема Нов и Висок Квалитет на Погодно за DIY и поправка на опрема и електрични апарати Совршен употреба за дома, канцеларија и индустријата за електрична опрема и електрични апарати Забелешка : Поради тешки обем на работа и тежок пакување, не ја отфрли некои индивидуални дуплирање или квантитетот несовпаѓање. Се извинуваме за непријатностите што предизвика за вас, ве молиме да се разбере Спецификации : Струјата : 3 V Напон : 20 m A Боја : ЦРВЕНА, СИНА, ЖОЛТА, ЗЕЛЕНА, БЕЛА Спакувана во пластична кутија Количина : 500 Компјутери(5 видови) Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 500 x 5mm LED Светло Избрани за Полнење

Детали

Max. Напред Напон:
3V
Max. Обратна Тековната:
20MA
Бренд Име:
TCAM
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
1A40498
Max. Обратна Напон:
3V
Тип:
LED
Max. Напред Тековната:
20MA
Состојба:
Нови
Пакет Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти