.

.

New
10 Вредност 200 Компјутери Rectifier Диоди Schottky Асортиман Комплет 1N4001-1N5819

10 Вредност 200 Компјутери Rectifier Диоди Schottky Асортиман Комплет 1N4001-1N5819

DEN 190.00
DEN 264.00

Стока
Достапно.

Карактеристики : Сосема Нов и Висок Квалитет на Погодно за DIY и поправка на опрема и електрични апарати Совршен употреба за дома, канцеларија и индустријата за електрична опрема и електрични апарати Забелешка : Поради тешки обем на работа и тежок пакување, не ја отфрли некои индивидуални дуплирање или квантитетот несовпаѓање. Се извинуваме за непријатностите што предизвика за вас, ве молиме да се разбере Спецификации : 1 N4001 1 N4002 1 N4003 1 N4004 1 N4005 1 N4006 1 N4007 1 N5817 1 N5818 1 N5819 10 Вредности, 20 Компјутери секоја вредност Количина : 200 Парчиња(10 видови) Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 200 Парчиња x Rectifier Диоди за Полнење

Детали

Max. Обратна Напон:
Други
Max. Напред Напон:
Други
Max. Обратна Тековната:
Други
Бренд Име:
TCAM
is_customized:
Yes
Max. Напред Тековната:
Други
Број На Модел На:
1A40499
Тип:
rectifier диоди
Состојба:
Нови
Пакет Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти