.

.

New
Бесплатен превозот 3000pcs 0805 smd led нагласи бела емитуваат светлина диоди

Бесплатен превозот 3000pcs 0805 smd led нагласи бела емитуваат светлина диоди

DEN 960.00

Стока
Достапно.


3ММ LED
Правец на ветер : :
Транспарентен :
Правец на ветер : :
Транспарентен :
5 MM LED
Правец на ветер : :
Транспарентен :
Комплет :
Правец на ветер : :
Транспарентен :
O603 LED
O603
Комплет :
O805 LED
O805
Комплет :
1206 LED
Комплет :
СВЕТИЛКИ 3 W
1 W СВЕТИЛКА
5 O5 O :
5730 5630

Детали

Број На Модел На:
1
Max. Обратна Тековната:
1
Пакет Тип:
Surface Mount
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YUNYIDA
Max. Напред Тековната:
1
Max. Обратна Напон:
1
Тип:
LED
Max. Напред Напон:
1
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти