.

.

New
500pcs 0603 (1608) Зелена LED Чип СМД Крушка Светилка Површината Планината SMT Мушка Ултра Емитуваат Светлина Диоди LED DIY Пракса Hight

500pcs 0603 (1608) Зелена LED Чип СМД Крушка Светилка Површината Планината SMT Мушка Ултра Емитуваат Светлина Диоди LED DIY Пракса

DEN 136.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.


Драг пријател,
ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer, ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас, ви благодариме.

Детали

Бренд Име:
ЕК Купување
Max. Напред Тековната:
20mA Зелена SMD LED
Max. Напред Напон:
2.9-3.0 V Зелена SMD LED
Max. Обратна Тековната:
50mA Зелена SMD LED
Max. Обратна Напон:
5V Зелена SMD LED
Број На Модел На:
0603 Зелена SMD LED
is_customized:
Yes
Тип:
LED
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти