.

.

New
(250pcs/многу) 1206 SMD LED Колекции Црвено Жолта Сина Емералд Зелена Бела 5 бои секој 50pcs

(250pcs/многу) 1206 SMD LED Колекции Црвено Жолта Сина Емералд Зелена Бела 5 бои секој 50pcs

DEN 242.00
DEN 255.36

Стока
Достапно.


(250pcs/многу) 1206 SMD LED Колекции Црвено Жолта Сина Емералд Зелена Бела 5 бои секој 50pcs
Сите 1206 LED Линк
Сите Компоненти Комплет Листа На Предмети Линк :
**** Физичката мапа ****

Детали

Бренд Име:
JU-HIWOR
Max. Напред Напон:
3.6 v
Пакет Тип:
Surface Mount
Тип:
LED
Max. Напред Тековната:
20MA
Број На Модел На:
1206
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Емитуваат Боја:
Црвено, Жолто И Сино Смарагд Портокал Бела
Тип Од Страна На Hiwor:
I08 1206 SMD LED
Тип На Колекции:
HW1 Компоненти за Полнење
Свеж

Избор на клиенти