.

.

New
10pcs 3w LED бела 3.4 - 3.6 v висока моќност предводена монистра висока осветленост + 10PCS алуминиум радијатор-фан

10pcs 3w LED бела 3.4 - 3.6 v висока моќност предводена монистра висока осветленост + 10PCS алуминиум радијатор-фан

DEN 120.00

Стока
Достапно.


3ММ LED
Правец на ветер : :
Транспарентен :
Правец на ветер : :
Транспарентен :
5 MM LED
Правец на ветер : :
Транспарентен :
Комплет :
Правец на ветер : :
Транспарентен :
O603 LED
O603
Комплет :
O805 LED
O805
Комплет :
1206 LED
Комплет :
СВЕТИЛКИ 3 W
1 W СВЕТИЛКА
5 O5 O :
5730 5630

Детали

Број На Модел На:
1
Max. Обратна Тековната:
1
Пакет Тип:
Surface Mount
is_customized:
Yes
Max. Напред Тековната:
1
Max. Обратна Напон:
1
Тип:
LED
Max. Напред Напон:
1
Бренд Име:
YUNYIDA
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти