.

.

New
Зелена 14-17 3мм LED Зелена светодиодни диоди 1kpcs = 1000pcs/многу

Зелена 14-17 3мм LED Зелена светодиодни диоди 1kpcs = 1000pcs/многу

DEN 230.40

Стока
Достапно.


3ММ LED
Правец на ветер : :
Транспарентен :
Правец на ветер : :
Транспарентен :
5 MM LED
Правец на ветер : :
Транспарентен :
Комплет :
Правец на ветер : :
Транспарентен :
O603 LED
O603
Комплет :
O805 LED
O805
Комплет :
1206 LED
Комплет :
СВЕТИЛКИ 3 W
1 W СВЕТИЛКА
5 O5 O :
5730 5630

Детали

Max. Обратна Тековната:
1
Број На Модел На:
Зелена
Пакет Тип:
Surface Mount
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YUNYIDA
Max. Напред Тековната:
1
Max. Обратна Напон:
1
Тип:
LED
Max. Напред Напон:
1
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти