.

.

New
35 видови x50 најчесто се користат за SMD LL34 1/2W 2V~68V Zener Диоди Асортиман Комплет Избрани Примерок на Книга

35 видови x50 најчесто се користат за SMD LL34 1/2W 2V~68V Zener Диоди Асортиман Комплет Избрани Примерок на Книга

DEN 1324.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.

Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации.
Повратни информации : Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Ве молиме контактирајте со нас ако НЕ сте добиле објект по 35 дена, ние ќе ги провери со пост канцеларија, а потоа ја или рефундирање на каква било исчезнати предмети. Негативни повратни информации не реши ништо. Вашето задоволство е многу важен за нас.
Најчесто се користат за SMD LL34 1/2 W Zener Диоди 35kinds*50pcs=1750pcs
Повеќе Компоненти Примерок Книги :
Отпорници книга
Кондензатори книга
Inductors книга
Transistors книга
Мешани компоненти книга
Други
Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата . International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег). Ако сте подготвени да ги користат Изразат Испорака, треба да плати Дополнителни Трошоци за цел.

Детали

Тип:
Zener диоди
Пакет Тип:
Surface Mount
Број На Модел На:
35Kinds x50
Бренд Име:
ELECYINGFO
is_customized:
Yes
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти