.

.

New
10мм Црвени LED Круг Емитуваат Светлина Диоди Транспарентен Ултра Светла Светилка Мушка Plug-in DIY Комплет Пракса Широк Агол 10 mm 100 компјутери/многу

10мм Црвени LED Круг Емитуваат Светлина Диоди Транспарентен Ултра Светла Светилка Мушка Plug-in DIY Комплет Пракса Широк Агол

DEN 257.28

Стока
Достапно.


Драг пријател,
ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer, ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас, ви благодариме.
10мм Црвени LED Круг Емитуваат Светлина Диоди Транспарентен Ултра Светла Светилка Мушка Plug-in DIY Комплет Пракса Широк Агол 10 mm 10мм Круг Транспарентен ЛЕД Диоди LED бранова Должина Светлосен интензитет Напред напон Агол на Гледање (nm) (mcd) (v) (степени) АКО=20m A Min Max Min Max Min Max Typ 6000 K Белата 9000 K 12000 14000 3 3.2 30 Црвено 625 620 2000 3000 2 2 30 Зелена 515 520 18000 15000 3 3.2 30 Сина 455 460 7000 8000 3 3.2 30 Жолта 586 589 1500 2000 2 2.2 30 Пурпурна 395 400 300 400 3.2 3.4 30 Розова / / 4000 5000 3 3.2 30
Ако сакате да се купи повеќе 10мм диоди,ве молиме погледнете го следново : Круг Транспарентен пренесуваат на трети лица, Ако сакате да купите било која друга големина на диоди,ве молиме кликнете на ,,.

Детали

is_customized:
Yes
Max. Обратна Тековната:
50mA Светилка Мушка DIY Комплет Пракса
Бренд Име:
ЕК Купување
Max. Напред Напон:
2-2.2 V LED Висок Квалитет Емитуваат Светлина Диоди
Пакет Тип:
преку дупка
Max. Напред Тековната:
20mA Транспарентен Ултра Светла
Max. Обратна Напон:
5V LED Црвени LED Круг
Број На Модел На:
10мм Црвено Транспарентен Ултра Светла Светилка Мушка DIY Комплет Пракса
Состојба:
Нови
Тип:
LED
Тип:
LED
боја:
Црвени LED Круг Емитуваат Светлина Диоди Транспарентен Ултра Светла
Големина:
10 mm Транспарентен Ултра Светла Светилка Мушка DIY Комплет Пракса
Свеж

Избор на клиенти