.

.

New
Бесплатен превозот 50pcs 1N4758A 1W 56V Zener диоди

Бесплатен превозот 50pcs 1N4758A 1W 56V Zener диоди

DEN 134.40

Стока
Достапно.


1/2 W 0.5 W 1206 1 W Напон НЕ-35 LL34 НЕ-41 ПОЛНЕЊЕ 4148 2 V0 2 V2 2 V4 2 V7 3 V0 3 V3 3 V6 3 V9 4 V3 4 V7 5 V1 5 V6 6 V2 6 V8 7 V5 8 V2 9 V1 10 V 11 V 12 V 13 V 15 V 16 V 18 V 20 V 22 V 24 V 27 V 30 V 33 V 36 V 39 V 43 V 47 V 51 V 56 V 62 V 68 V 75 V

Детали

is_customized:
Yes
Max. Обратна Тековната:
1
Max. Напред Напон:
1
Пакет Тип:
преку дупка
Max. Напред Тековната:
1
Max. Обратна Напон:
1
Број На Модел На:
1N4758A
Состојба:
Нови
Тип:
Zener диоди
Свеж

Избор на клиенти