.

.

New
1 Сет Dinnerware Преносни Дрвени Поставите Парови Садови Поставите Гроздобер Слободни Сина Торба Пакет jan25

1 Сет Dinnerware Преносни Дрвени Поставите Парови Садови Поставите Гроздобер Слободни Сина Торба Пакет jan25

DEN 103.00
DEN 125.76

Стока
Достапно.

Дали најголемиот дел CSV / Excel пад на превозот.
Ви препорачуваме да контактирате со нас преку Трговија Менаџер за побрзо повратни информации.Можете да контактирате со нас на прво за голема сума на нарачката. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.Подготовка на Време : обично во рок од 3 дена .
Seiko полиран дрвени стапчиња за јадење природни црвениот круг
Фиби лажица природен лак животната средина и здравјето
Пакетот Вклучува
1x стапчиња за јадење
1x лажица
1x торба
1. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Не фактура или приемот се вклучени.Не постои ограничени акции за да ги исполни наредбите на дневна основа.Брза испорака во 48 Часа.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако било какви прашања,ние ќе се вратам на вас побрзо. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.E-Пакет avaliable за земјите НАС,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА,итн. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ако ви се желни да ја добиете вашата пакет, сакате повеќе безбеден и брз логистика, и имаат точни логистика информации, ние препорачуваме да изберете Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Regidted Воздух Mail, epacket, DHL и ЕМС.

Детали

Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Бренд Име:
Saingace
Техника:
Пигментирани
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Производство:
Лажица/Вилушка/Нож/Стапчиња За Јадење Комплет
Број На Модел На:
Dinnerware Поставува
Број на Корисници:
1
Стил:
Јапонија Стил
Материјал:
Дрво
боја:
Браун
Пакет:
1pc Дрво Лажица/1pc Дрво Вилушка
Свеж

Избор на клиенти