.

.

New
Biodegradable Складирање Сад Ручек За Пикник Пченица Строу Кутија 3 Мрежа Со Капак Еколошки Микробранова Храна Кутија

Biodegradable Складирање Сад Ручек За Пикник Пченица Строу Кутија 3 Мрежа Со Капак Еколошки Микробранова Храна Кутија

DEN 141.00
DEN 183.36

Стока
Достапно.

Biodegradable Складирање Сад Ручек За Пикник Пченица Строу Кутија 3 Мрежа Со Капак Еколошки Микробранова Храна Кутија Забелешка : 1, главната суровина од овој производ е житни слама. По добивањето на производ, тоа ќе имаат мирис на пченица слама. Ова е безопасна гас. По повтори чистење и употреба, мирисот ќе исчезне. 2. Овој производ не е целосно leakproof ручек кутија, која не е погодна за храна со супа. 3.тоа е обичен ручек кутија, не може да се стави во микробранова

Детали

Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
Бренд Име:
МИС РОУЗ
сертификација:
CIQ
Техника:
Пигментирани
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
u7
Материјал:
Силикони
Број на Корисници:
1
Производство:
Одделни Производи
Стил:
Јапонија Стил
Свеж

Избор на клиенти