.

.

New
Висок Степен На Прибор За Јадење Се Зголеми Злато Мат Црно Злато Од Нерѓосувачки Челик, Храна Сребрениот Dinnerware Utensil Кујна Јадење Свадба

Висок Степен На Прибор За Јадење Се Зголеми Злато Мат Црно Злато Од Нерѓосувачки Челик, Храна Сребрениот Dinnerware Utensil Кујна

DEN 555.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.

Со цел да се обезбеди трајност,ве молиме не користете челична жица или тврд материјал за чистење на овој производ. Нашите производи се обезбедени со одличен квалитет, убава фасада, безбедно пакување, конкурентна цена и испорака на време. Тоа може да се направи материјал во свежа состојба.
[Топло Прашува] :
За перење : 1.и потоа измијте се со топла сапуница вода. Како подарок за вашите пријатели или лидер во посебни денови.
Обрнете Внимание На :
Бидејќи предмети е висока полирање , и кога ние фотографија, ние ги користиме осветлување.Можете да контактирате со нас однапред за повеќе сопствен модел.
Вежба : 1.0
СВ 410
1
Функција :
а. Чувајте ги вашите производи за чистење. Ние може да направи нови дизајни според клиенти барања како што се новата форма, материјал, големина, печатење, пакување и така натаму. Да се стави на вашиот вечера маса или полица во вашето семејство,тоа може да биде убава сцена.
па предмети е потемна од сликата, сликата е посветла од предмети.
Со цел да се обезбеди трајност,ве молиме не користете челична жица или тврд материјал за чистење на овој производ.
Користење на првата време :
♥ Топло Прашува : За Перење : 1.& Екстензии. така, по употреба на нерѓосувачки челик прибор за јадење, pls веднаш измијте ги со топла вода, 4,Ако flatware имаат вода скала по долгата употреба , можете да го користите Оцет чисти ., долго време . Избришете ја по користи .Ние имаме повеќе од 14 години производство искуство.& Екстензии. Добар квалитет челик огледало полски уметнички дела.

Детали

Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Производство:
Лажица/Вилушка/Нож/Стапчиња За Јадење Комплет
Број На Модел На:
CJ-34
Број на Корисници:
1
Функција:
Еко-Пријателски
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Мраз
Бренд Име:
AOOSY
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Стил:
Западен
занаети:
Роуз Злато Позлатен, Огледало Полирање
вечера Нож:
се користи за намалување на било каков вид на варено месо, пица, торта
вечера лажица:
се користи за да се јаде ориз, супа, gruel
Вечера Вилушка:
се користи за да јадат сите видови на тестенини, тестенини, ги собереш овошје
десерт лажица:
користи за да се напие кафе, сладолед, десерт
десерт вилушка:
се користи за да јадат сите видови на собереш овошје, десерти
Употреба:
Хотел, ресторан,на големо,Кујна,домаќинство, домашни
Dinnerware Тип:
Прибор за јадење Dinnerware поставува
Употреба 2:
Свадба Партија празник Божиќ свадба декорација
Предност:
Машина За Миење Садови Безбедно
Свеж

Избор на клиенти