.

.

New
Нови Нерѓосувачки Челик +ABS Справи со Вилушка прибор за на маса се Постави За Деца Насмевка Лице Шема Dinnerware Креативни Предници Вечера Сет

Нови Нерѓосувачки Челик +ABS Справи со Вилушка прибор за на маса се Постави За Деца Насмевка Лице Шема Dinnerware Креативни Предници

DEN 143.00
DEN 178.08

Стока
Достапно.

Име : Нерѓосувачки Челик со Лажица и Вилушка Боја : Портокал,се зголеми црвена,сина,виолетова Материјал : не ' Рѓосувачки челик +ABS справи со Моделот : Насмевка Лице Моделот на Производот се Вклучени : 1pcs Spoon+1pcs вилушка/set ABS справи со е лесен за употреба и издржливи во употреба. Прекрасната Насмевка Лице модел е совршен за деца, Тоа е погодно да се носат кога ќе оди на ручек или пикник со вашето бебе.

Детали

Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Производство:
Лажица/Вилушка/Нож/Стапчиња За Јадење Комплет
Стил:
Цртан филм
Број на Корисници:
1
Техника:
Гравирање
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Baiyao
Шаблон Тип:
Цртан филм
Свеж

Избор на клиенти