.

.

New
Садовите 56 глава коска кина садови Jingdezhen керамика Европски јадења јадења поставени housewarming подароци

Садовите 56 глава коска кина садови Jingdezhen керамика Европски јадења јадења поставени housewarming подароци

DEN 11087.00
DEN 11921.28

Стока
Достапно.


Детали

Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
Техника:
On-стаклен
Производство:
Лажица/Вилушка/Нож/Стапчиња За Јадење Комплет
Шаблон Тип:
Растенијата
Стил:
Корејската
Број на Корисници:
>10
Материјал:
Коска Кина
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
број:
56 парчиња на 28 парчиња
Боја Класификација:
Јане Јане со 28 глава 56 глава супа стандард на производ тенџере
Чај садови Технологија:
Overglaze
Стил:
Западен стил
Садовите модел:
XD29
Применливи Број:
10 луѓе и над
Текстурата на материјалот:
Повеќе од 45% на коските оброк
Место на Потекло:
Jingdezhen Град
Главниот извор:
Само прават планови за
Свеж

Избор на клиенти