.

.

New
Сад во собата 56 Jingdezhen автентични коска кина садови одговараат на грнчарството сад брег луѓе

Сад во собата 56 Jingdezhen автентични коска кина садови одговараат на грнчарството сад брег луѓе

DEN 15609.00
DEN 16783.68

Стока
Достапно.


58 стандард [палата] тенџере : Суд тенџере со 12 инчен риба плоча со 10 инчен диск 1 8 инчи длабок сад 6 8 инчи фах 4 чаши 10 вкус јадење 10 лажици 1 лажичка 10 цилиндар чепкалки за заби на soot цилиндар 1 стапчиња за јадење рамка 10 сад 2 48~~~

Детали

Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Производство:
Лажица/Вилушка/Нож/Стапчиња За Јадење Комплет
Шаблон Тип:
Растенијата
Број на Корисници:
>10
Материјал:
Коска Кина
Бренд Име:
GuMiGD
Стил:
Корејската
Техника:
On-стаклен
број:
58
Боја Класификација:
58 стандард [палата] тенџере
Чај садови Технологија:
Overglaze
Садовите модел:
XD24
Применливи Број:
10 луѓе и над
Текстурата на материјалот:
Повеќе од 45% на коските оброк
Место на Потекло:
Jingdezhen Град
Главниот извор:
Само прават планови за
Свеж

Избор на клиенти