.

.

New
guci 56 Jingdezhen сад во собата главата Teyou сад јадење коска кина садови Одговараат на Свадба Подароци

guci 56 Jingdezhen сад во собата главата Teyou сад јадење коска кина садови Одговараат на Свадба Подароци

DEN 9820.00
DEN 10559.04

Стока
Достапно.


Детали

Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Производство:
Лажица/Вилушка/Нож/Стапчиња За Јадење Комплет
Материјал:
Коска Кина
Стил:
Корејската
Број на Корисници:
>10
Шаблон Тип:
Растенијата
Техника:
On-стаклен
број:
56
Боја Класификација:
56 стандард [палата] тенџере
Чај садови Технологија:
Overglaze
Стил:
кинески стил
Садовите модел:
XD02
Применливи Број:
10 луѓе и над
Текстурата на материјалот:
Повеќе од 45% на коските оброк
Место на Потекло:
Jingdezhen Град
Главниот извор:
Само прават планови за
Свеж

Избор на клиенти