.

.

New
Цртан Филм Симпатична Мечка Dinnerware Поставите Преносни Отворено Пикник Патување Училиште Децата Садови Од Не ' Рѓосувачки Челик Прибор За Јадење Комплет G44

Цртан Филм Симпатична Мечка Dinnerware Поставите Преносни Отворено Пикник Патување Училиште Децата Садови Од Не ' Рѓосувачки

DEN 296.64

Стока
Достапно.

100% Предлагам да се избере Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Било какви одговори ќе бидат високо ценети! Среќна нова година! Благодарение&Почит!
Цртан Филм Симпатична Мечка Dinnerware Поставите Преносни Отворено Пикник Патување Училиште Децата Садови Од Не ' Рѓосувачки Челик Прибор За Јадење Комплет G44
Стил : Како слик шоу
Големина : Како слик show (прирачник за мерење, постои мала грешка, ова е нормално.
Бразилецот пријатели ве молиме да обрнете внимание :
1. Ви благодариме!
Руски пријатели ве молиме да обрнете внимание :
1. )
Пакет содржи : 1 X Лажица , 1 X Вилушка и 1 X В hopsticks
ИЛИ 1 X Лажица , 1 X В hopsticks
Совет :
1. да се обезбеди целосна име.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме овозможи 1-2 см грешка поради прирачник за мерење.Почитувани купувачот, имајте пријатен ден! Јас пишувам да ве информираме дека нашата продавница ќе се запре испораката од Февруари 6 Февруари 26, за Кинески Пролетниот Фестивал,ќе почне на превозот на Feb 27 ,јас сепак ќе одговори на пораки низ Празниците, сепак, ве молиме да бидете трпеливи како мојот одговор време може да биде малку побавно од вообичаеното.Ние исто така би сакал да ја искористам оваа прилика да ви кажам благодарам за вашиот бизнис и поддршка во текот на годините.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.

Детали

Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Производство:
Лажица/Вилушка/Нож/Стапчиња За Јадење Комплет
Стил:
Цртан филм
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Метал
Бренд Име:
OUSSIRRO
Свеж

Избор на клиенти