.

.

New
guci Jingdezhen керамички садови порцелански 56 коска кина поставите подароци порцелански брак jantar coreano pratos де jantar de l

guci Jingdezhen керамички садови порцелански 56 коска кина поставите подароци порцелански брак jantar coreano pratos де jantar

DEN 12700.00
DEN 13804.80

Стока
Достапно.


Детали

Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Производство:
Лажица/Вилушка/Нож/Стапчиња За Јадење Комплет
Техника:
Под стаклен
Функција:
Еко-Пријателски
Шаблон Тип:
Растенијата
Број на Корисници:
>10
Керамички Тип:
Коска Кина
Материјал:
Керамички
Бренд Име:
GuMiGD
Стил:
Корејската
Свеж

Избор на клиенти