.

.

New
3 слој од не ' Рѓосувачки Челик Бенто Електричен за Храна Потоплите roce Кутија Оброк Кутија Lunchbox 2L

3 слој од не ' Рѓосувачки Челик Бенто Електричен за Храна Потоплите roce Кутија Оброк Кутија Lunchbox 2L

DEN 1871.00
DEN 3598.56

Стока
Достапно.


1 : за Германија клиенти
ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ . Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината.

Детали

Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
сертификација:
CIQ
Број на Корисници:
2
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Handpainted
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
11
Стил:
Јапонија Стил
Материјал:
Метал
Производство:
Купот На Комплет
Бренд Име:
ShangSuRenPin
Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
Име:
SIBAOLU
Свеж

Избор на клиенти