.

.

New
Креативни Дрвени dinnerware поставите Бамбус Јапонски Стил Кујната Готвење Utensil Алатка Дрво Угостителство Dinnerware Поставува JJ422

Креативни Дрвени dinnerware поставите Бамбус Јапонски Стил Кујната Готвење Utensil Алатка Дрво Угостителство Dinnerware Поставува

DEN 547.00
DEN 581.76

Стока
Достапно.

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на стапчиња за јадење Должина на : 23cm Богата Лажица : 22cm СОВЕТИ : Нови стапчиња за јадење, за прв пат користите. Измијте со топла вода. Додавање чаша оцет, на подобро. Ве молиме три месеци да се замени со стапчиња за јадење. Изјава : Бамбус е природен раст. Експонати и фотографии не може да биде 100% натпревар. Како што се дрво жито, боја. Сите предмети се гарантира сосема нов. За контрола на квалитет цели, ние се проверуваат сите објекти еден по еден, ако имате било какви прашања ве молиме слободно да ни ме, благодарам.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци. Пакет се Вклучени : 1 set Dinnerware Сет

Детали

Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Saim
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број на Корисници:
5
Производство:
Лажица/Вилушка/Нож/Стапчиња За Јадење Комплет
Техника:
On-стаклен
Стил:
Јапонија Стил
Број На Модел На:
кинески стапчиња за јадење
Материјал:
Дрво
Dinnerware Поставува Вклучуваат:
5 парови стапчиња за јадење + 1pc лажица ориз
Стапчиња за јадење должина:
23cm
Ориз Со Лажица Должина:
22cm
Материјал:
бамбус
Свеж

Избор на клиенти