.

.

New
Fixmee 225pc Гума О-Прстен Прстени Асортиман Водовод Хидраулични Воздухот Гас Макбаскет

Fixmee 225pc Гума О-Прстен Прстени Асортиман Водовод Хидраулични Воздухот Гас Макбаскет

DEN 259.00
DEN 288.00

Стока
Достапно.


Карактеристики :
100% сосема нов и добар квалитет. Тоа е погоден за автомобил, врата, прозорец, електричен апарат, лого, пумпа, превозникот ролери. Носат-отпорни, и отпорен на корозија. Нема загадување, без зрачење, нема абнормални мирис, животната средина пријателски.
Спецификации :
Материјал : гума Пакет материјал : повторно запечатува пластични случај Вкупниот број : 225pcs Големина : 18 популарни големини
20pcs : (внатрешен Дијаметар)3*(Дебелина)1mm
20pcs : (внатрешен Дијаметар)4*(Дебелина)1mm
20pcs : (внатрешен Дијаметар)4.5*(Дебелина)2mm
20pcs : (внатрешен Дијаметар)5*(Дебелина)2mm
20pcs : (внатрешен Дијаметар)6*(Дебелина)2mm
20pcs : (внатрешен Дијаметар)6*(Дебелина)2,5 mm
5pcs : (внатрешен Дијаметар)13*(Дебелина)3мм
5pcs : (внатрешен Дијаметар)14*(Дебелина)1.5 mm
5pcs : (внатрешен Дијаметар)17*(Дебелина)2,5 mm
5pcs : (внатрешен Дијаметар)18*(Дебелина)4mm
5pcs : (внатрешен Дијаметар)20*(Дебелина)2mm
5pcs : (внатрешен Дијаметар)22*(Дебелина)2mm
20pcs : (внатрешен Дијаметар)6*(Дебелина)3мм
20pcs : (внатрешен Дијаметар)7*(Дебелина)2mm
20pcs : (внатрешен Дијаметар)8*(Дебелина)2mm
5pcs : (внатрешен Дијаметар)9*(Дебелина)2mm
5pcs : (внатрешен Дијаметар)10*(Дебелина)2mm
5pcs : (внатрешен Дијаметар)12*(Дебелина)3мм
Пакет Се Вклучени :
1case O-прстени

Детали

Материјал:
Гума
Свеж

Избор на клиенти