.

.

New
50 x Црното Нитрилна Гума О Прстен Grommets Печат 18mm x 23mm x 2,5 mm

50 x Црното Нитрилна Гума О Прстен Grommets Печат 18mm x 23mm x 2,5 mm

DEN 132.00
DEN 139.20

Стока
Достапно.


Спецификација :
Име на производ Нитрилна Гума О Прстен Материјал Нитрилна Гума, во Внатрешноста Дијаметар 18mm/0.71" надворешен Дијаметар 23mm/0.91" Дебелина од 2,5 mm/0.1" Боја Црна Тежина 20g Пакет Содржина 50(±2%)x Нитрилна Гума О Прстени
Опис : се Спротивстави на масла, хидраулични течности и вода. Флексибилни нитрилна гума О прстен печат. Карактеристики : 18mm внатре дијаметар, 23mm надворешен дијаметар и 2,5 mm дебелина. Овие O прстен се користи на автомобилски компоненти, машини компоненти, medicial и бања установи, апарати за домаќинство електрични апарати и електронски инструменти и др.

Детали

Материјал:
Гума
Обликот:
Прстен Заптивка
Standard or Nonstandard:
Стандард
Свеж

Избор на клиенти