.

.

New
2017 Силикони Led Спортски Часовници Мажи Жени се Облекуваат Децата Електронски Дигитален LED Види Човек Дами Утро Работи Спорт Види

2017 Силикони Led Спортски Часовници Мажи Жени се Облекуваат Децата Електронски Дигитален LED Види Човек Дами Утро Работи Спорт

DEN 128.00
DEN 157.92

Стока
Достапно.

На пример, за време на потрошувачката на енергија од рачниот зглоб види што укажува на часови и минути само на високо ниво. - секојдневниот живот во зајакнување водоотпорен (водоотпорен : 50 метри 100 метри, 200 метри) : може да се користи во вода на работа или вежби (пливање, сурфање, и сл.6 см, бендот ширина : 1. - хемиски производи : избегнувајте директен контакт со растворувачи, детергенти, парфеми, козметика итн. Не гледајте може да се носи за да се искапеш! 4, како да се обезбеди дека употребата на часовници може да трае многу години? - магнетно поле : не се види е изложена на силно магнетно поле, како што се звучникот или фрижидер и други електромагнетни уреди во близина. Повратни информации 1) Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !! 2) Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.6 см Пакување : OPP вреќа Тежина : околу 38 g Водоотпорен случај : живот водоотпорен,пот, мали raindrops не се плаши, но не рамна, меур вода за пиење, капење, итн Прилики : роденденски подароци, Божиќ подароци, бизнис подароци, свадба и сите видови на фестивали
Овој производ не содржи подарок кутија, ако е потребно да се плати $2 кутија ве молиме дајте, ве молам, разберете!!!
Види здрав разум : 1, грешка спектар на на види во колку е како да припаѓаат на нормално? Општите механички табела овозможува грешка е околу 30 секунди на ден, кварц види за околу 15 секунди, посебни грешка мора да се користат според види движење.

Детали

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Функција:
LED дисплеј,Престане да се Види,да се Заврши Календарот,Недела Екранот,Шок Отпорни,Аларм,Repeater
Затворач Тип:
Тока
Случај Обликот:
правоаголник
Движење:
Дигитални
Dial Дијаметар:
16mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
6.5 mm
Бендот Должина:
23cm
Број На Модел На:
MR005A
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
16mm
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Материјал:
Легура
Пол:
Мажи
Свеж

Избор на клиенти