.

.

New
Мажите Спортски Часовници Дигитални Двојно Времето За Одбројување Електронски Рачни Часовници На Човекот Часовник Relojes Masculino

Мажите Спортски Часовници Дигитални Двојно Времето За Одбројување Електронски Рачни Часовници На Човекот Часовник Relojes Masculino

DEN 186.00
DEN 229.44

Стока
Достапно.


Состојба : 100% Сосема нов Случај Облик : Тркалезна Dial Прозорец Материјал Тип : Смола Случај Материјал : Пластични Бенд Материјал Тип : СТП Затворач Тип : Тока Dial Дијаметар : 50mm Случај Дебелина : 15mm Бенд Должина : 268mm Бенд Ширина : 17mm Пакет : 1pcs* види

Детали

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Функција:
Отпорен на вода,LED дисплеј,Авто Датум,Назад Светлина,Заврши Календар,Аларм
Стил:
Спорт
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
26cm
Бендот Материјал Тип:
PU
Број На Модел На:
C2640
Бендот Ширина:
17mm
Движење:
Дигитални
Dial Дијаметар:
50mm
Кутии & Случаи Материјал:
Пластични
Случај Материјал:
Полиестер
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Дебелина:
20mm
Бренд Име:
Balight
Случај Обликот:
Круг
Свеж

Избор на клиенти