.

.

New
и ! Мажите Црна Силикони Бенд Метал Случај Аналогни Кварц Спортски Зглоб Види

и ! Мажите Црна Силикони Бенд Метал Случај Аналогни Кварц Спортски Зглоб Види

DEN 122.88

Стока
Достапно.


Спецификации :
Кул црн тон, спортски стил.
Направени од силикон бенд, метал случај и 2 под-бира.
Тоа е едноставен high-end подарок за бизнисмени или спортисти.
Тип : Зглоб Види
Пол : машки
Случај Облик : Тркалезна
Дисплеј : Аналогни
Водоотпорен : Никој
Стил : Мода, Спорт
Движење : Кварц(Батеријата)
Бендот Материјал : Силикон
Случај Материјал : Метал
Прилики : Фестивал Подарок, Секојдневниот Живот, Канцеларија, Спорт, итн
Карактеристики : 2 Под-бира, Црна Тон, Кул Зглоб Види
Случај Дијаметар : 44mm/1.73" (Прибл.)
Вкупна Должина : 250mm/9.84" (Прибл.)
Бендот Ширина : 21mm/0.83" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
2 под-бирање на штрек се сите само за декорација.
Пакетот Вклучува :
1 x Зглоб Види

Детали

Движење:
Дигитални
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Случај Обликот:
Круг
Стил:
Спорт
Затворач Тип:
Тока
Број На Модел На:
14518
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Должина:
25cm
Бренд Име:
BLUELANS
Dial Дијаметар:
44mm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Функција:
Никој
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Карактеристики:
2 Под-бира, Црна Тон, Кул Зглоб Види
Свеж

Избор на клиенти