.

.

New
SKMEI Мажи Спортски Часовници Дигитален LED Електронски Мултифункционален Отворено Спорт Водоотпорен Пливаат Mens Студент Секојдневен Види

SKMEI Мажи Спортски Часовници Дигитален LED Електронски Мултифункционален Отворено Спорт Водоотпорен Пливаат Mens Студент Секојдневен

DEN 548.00
DEN 684.96

Стока
Достапно.


SKMEI Мажи Спортски Часовници Дигитален LED Електронски Мултифункционален Отворено Спорт Водоотпорен Пливаат Mens Студент Секојдневен Види
Дисплеј Тип : Дигитални Случај Материјал : PC Случај Дијаметар : 50 MM Случај Дебелина : 17 MM Бенд Материјал : СТП Бенд Lidth : прибл 22mm Боја : Црна,Војска Зелена,Сина,Црвена,Златна Карактеристики : ЕЛ Светлина, 12/24 часа, Датум, Аларм,Chrono На водоотпорен длабочина е до 5 Bar,Може да Плива Со Тоа (ве Молиме да Не Притиснете Било кое Копче за Подводни) ако ви треба подарок кутија , pls одете на линкот подолу за да се купи :

Детали

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Функција:
Назад Светлина,Аларм,Отпорен на Вода,Шок Отпорни,Престане да се Види,да се Заврши Календарот,Плива,Хронограф,Авто Датум,LED дисплеј
Број На Модел На:
1258
Случај Обликот:
Круг
Движење:
Дигитални
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Бендот Материјал Тип:
PU
Затворач Тип:
Тока
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Случај Дебелина:
17mm
Стил:
Спорт
Бендот Должина:
Беа 25,5 см
Dial Дијаметар:
50mm
Пол:
Мажи
Бренд Име:
SKMEI
Случај Материјал:
Пластични
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
22mm
Свеж

Избор на клиенти