.

.

New
SKMEI Отворено Компас Види Водоотпорен Chrono Одбројување LED Дигитални Мажи Спортски Часовници Мултифункционален Мажите рачни часовници

SKMEI Отворено Компас Види Водоотпорен Chrono Одбројување LED Дигитални Мажи Спортски Часовници Мултифункционален Мажите рачни

DEN 822.00
DEN 1096.32

Стока
Достапно.


SKMEI Отворено Компас Види Водоотпорен Chrono Одбројување LED Дигитални Мажи Спортски Часовници Мултифункционален Мажите рачни часовници
SKMEI Отворено Компас Види Водоотпорен Chrono Одбројување LED Дигитални Мажи Спортски Часовници Мултифункционален Мажите рачни часовници Пол : Мажи Стил : Спортот,Обичните Бои : Црна, Сива,Сина Случај Материјал : PC Бенд Материјал : СТП Тока тип на : Нерѓосувачки Челик Тока се Види на Бирање : Круг Dial Дијаметар : 50mm Случај Дебелина : 17mm Бенд Ширина : 24mm Wristband Должина : 255mm Тежина : околу 62g На водоотпорен длабочина е до 50 M,Може да Плива Со Тоа (ве Молиме да Не Притиснете Било кое Копче за Подводни) Функции : Компас,Одбројување,stopwatch (Стоперка), Летно Време,12/24 Hour,Недела,Календар,3 Alarm,50 M Отпорен на Вода

Детали

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Функција:
Алармот,Назад Светлина,Отпорен на Вода,Недела Екранот,Хронограф,Компас,Шок Отпорни,Престане да се Види,Плива,Авто Датум,LED дисплеј
Движење:
Дигитални
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Стил:
Спорт
Број На Модел На:
компас види 1290
Пол:
Мажи
Случај Материјал:
Пластични
Случај Обликот:
Круг
Бренд Име:
SKMEI
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Бендот Материјал Тип:
PU
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
17mm
Бендот Ширина:
20mm
Бендот Должина:
Беа 25,5 см
Dial Дијаметар:
50mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
боја:
Сина,Црна, Сива
Свеж

Избор на клиенти