.

.

New
2018 Мажите F5 GPS Smart Watch Altimeter Барометар Термометар Bluetooth 4.2 отчукувањата на Срцето Следење Smartwatch за IOS Android saati

2018 Мажите F5 GPS Smart Watch Altimeter Барометар Термометар Bluetooth 4.2 отчукувањата на Срцето Следење Smartwatch за IOS

DEN 2817.00
DEN 5417.28

Стока
Достапно.


Barometric притисок ве Придружува на врвот навремено да се избегне височина болест Целосно искористување на внатрешниот притисок сензор за meansure на атмосферскиот притисок и генерирање на воздушниот притисок тренд дијаграм.95" 96 X64 OLED Боја на Екранот Стан поддршка јазик руски, германски, италијански, чешки, Јапонски, француски, полски, Тајландски, Кинески, Традиционален Кинески, англиски, португалски, шпански за Батеријата : 380m Ah (30 ден времето на мирување) на Рака : Променливи 2 колор микс 20mm(ширина) ремени Полначот : Поддршка за Зелени Производи : Да Тежина & Димензии Пакет Тежина : 200g Пакет Димензии : 120x80x60mm Пакет Содржина 1 x Smartwatch 1 x англиски јазик-Кинески Прирачник 1 x Држачи за кабел
Плаќање 1)да ја прифатиме Зачувам, Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money, банкарски трансфер, кредитна картичка и каков било можете да платите на Ali Express. 2)за Време на Испорака Aliexpress Стандард за Испорака : 15-60 дена Љубезно ве молиме да напомена : Бидејќи на customes и времето, можеби понекогаш тоа ќе го одложи некое време, но ние ќе се прошири и за време на испорака за вас, па ве молиме почекајте малку повеќе време трпеливо. 2)Зачувам е најдобро да се обезбеди плаќање за вас. Постојана фреквенција работи за обука, во реално-време точност, да се најде поефикасен работи на фреквенција, да се сфати фреквенцијата и амплитудата на движење, контрола на фреквенција за контрола на водење темпо, becom работи господар. 3)Ова е плаќање помош центар : http : //help.
Едно полнење може да трае 3 недели третиот geneartion на високи перформанси на батеријата Нордиските чип, капацитетот на батеријата 350m Ah, енергетска густина incresed од 20%, систем optimizatior, ниско-енергетски чип дизајн, потрошувачката на енергија заштеда на 80%.2
Vibrating Мотор : Поддршка
Мулти Го Спортскиот Режим За : Поддршка(Одење / Работи / Искачување / Swimming / Велосипедизам)
Водоотпорен : IP67
Екран Осетлив На Допир : Поддршка
Рака : Заменливи
СТАН : HPLUS
Слики
F5 GPS Отворено Smartwatch Altimeter / Барометар / Термометар
Професионален Спортски Алгоритам Научни снимање на различни спортски податоци, обезбедува податоци за Мулти-спортски режим на следење на текот на обуката.

Детали

Бренд Име:
OGEDA
Стил:
Спорт
Движење:
Smart,Дигитален
Случај Материјал:
Легура
Бендот Должина:
22cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Функција:
Спиење Tracker,Порака за Потсетување,Повик за Потсетување,Назад Светлина,GPS,отчукувањата на Срцето Монитор,Отпорен на Вода,Аларм,Bluetooth,Плива,Недела Екранот,Температура, Мерење,Мерење на Притисок
Dial Дијаметар:
40mm
Број На Модел На:
F5
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
13mm
Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
екран осетлив на допир:
Поддршка
Име:
F5
Пол:
Мажи
Екранот:
0.95
bluetooth функции и верзии:
bluetooth 4.2
Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Висина:
Во реално време висина мерење
Платформа:
Нордиските NRF52832QFAA
Vibrating мотор:
Поддршка
Модел:
F5 Smart watch
Свеж

Избор на клиенти