.

.

New
Отворено Мултифункционален Водоотпорен Деца часовници Момчиња Девојчиња Спортски Електронски Часовници Спорт Дигитален часовник Секојдневен рачни часовници

Отворено Мултифункционален Водоотпорен Деца часовници Момчиња Девојчиња Спортски Електронски Часовници Спорт Дигитален часовник

DEN 97.00
DEN 121.44

Стока
Достапно.

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.)
Вкупна Должина : беа 25,5 cm/10. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.)
Возрасна Група : Повеќе од 6-годишни деца и возрасни
Dial Прозорец Материјал : Органско стакло
Затворач Материјал : Нерѓосувачки челик
Случај Материјал : Смола
Watchband Материјал : СТП
Функции : Аларм, хронограф, календар, светлина, одбројување, pedometer, 24-час настава, недели, месеци, отпорност на вода
Забелешки :
1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.)
Dial Дебелина : 1. Ве молам прости 2-3% грешки за мерење со рака, и да бидете сигурни дека никогаш не ум пред цел. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Како различни позиции, може да се види имаат хроматска аберација. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.

Детали

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
Беа 25,5 см
Движење:
Дигитални
Dial Дијаметар:
50mm
Број На Модел На:
дигитален часовник
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
17mm
Функција:
Шок Отпорни
Бренд Име:
JOCESTYLE
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Материјал:
Пластични
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Мажи
Свеж

Избор на клиенти