.

.

New
SKMEI Паметни Часовници Мажи Спортски Дигитални Bluetooth Види Спиење Tracker Повик Потсетник рачни часовници ЕЛ Светлина Relogio Masculino 1227

SKMEI Паметни Часовници Мажи Спортски Дигитални Bluetooth Види Спиење Tracker Повик Потсетник рачни часовници ЕЛ Светлина Relogio

DEN 1097.00
DEN 1370.88

Стока
Достапно.

PS : Ние не се обидуваме да се одговори што е можно побрзо.Ние ги користиме Ali Express Стандард Превозот , тоа ќе потрае околу 15-60 Дена да пристигнат.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.Бренд : SKMEI 1227 пол : Човек Движење : Smart Движење Спорт Тип : Отворен Спортски Материјал : СТП Бенд,Пластична Тело,Смола Огледало Продажба точка : Дигитални Smart Watch,Bluetooth Поврзување Поддршка : Андроид Andn Iphone IOS Систем Функција : Pedometer,Калории,Растојание,Повик Потсетам,Bluetooth,Ел Светлото Szie : L : 255mm H : 55мм W : 54mm Дебелина : 18mm Пакет : 1 x Види 1 x Инструкции
Превозот И Испорака : 1. Било увозни давачки или такси ќе биде на купувачот одговорност.

Детали

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Функција:
Алармот,Назад Светлина,фотографија,Отпорен на Вода,Недела Екранот,Хронограф,Порака за Потсетување,Повик за Потсетување,Спиење Tracker,Bluetooth,Шок Отпорна,Целосно Календар
Движење:
Дигитални
Број На Модел На:
1227
Dial Дијаметар:
54mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Должина:
25cm
Стил:
Спорт
Пол:
Мажи
Случај Материјал:
Пластични
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Случај Дебелина:
18mm
Бендот Материјал Тип:
PU
Затворач Тип:
Тока
Бендот Ширина:
24mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Смола
Бренд Име:
SKMEI
Свеж

Избор на клиенти