.

.

New
Мажите Спортски Хронограф Часовници Двојно Времето за Одбројување LED Дигитален часовник Воена Водоотпорен Часовник за Аларм Relogio Masculino

Мажите Спортски Хронограф Часовници Двојно Времето за Одбројување LED Дигитален часовник Воена Водоотпорен Часовник за Аларм

DEN 252.00
DEN 271.68

Стока
Достапно.


Мажите Спортски Часовници Дигитален LED Види Мода Обичните Електроника рачни часовници
Карактеристики :
1. Одбројувачкиот тајмер, аларм, осветлувањето на екранот, водата се спротивстави.
2. Време, Неделата, Денот на екранот.
3. 30 метри водоотпорен живот.
4. Увезени КОМПЈУТЕР Материјал случај, висока транспарентен смола огледало.
5. ЕЛ прозрачна филм увозот.
Спецификации :
1. Дисплеј тип : број
2. Погоден за толпата : Мажите
3. Тежина : околу. 55g
4. Рака должина : околу. 270mm/10.62 во
5. Рака ширина : прибл. 24mm/0.94 во
6. Dial дебелина : прибл. 13mm/0.51 во
7. Боја : Црна, Сребрена, Сина
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.
2. Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
1 x Мажи Спортски Види

Детали

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Функција:
алармот
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Движење:
Дигитални
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
види мажите спорт
Бендот Должина:
27CM
Dial Дијаметар:
37mm
Случај Дебелина:
13mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Гума
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Стил:
Спорт
Бендот Ширина:
24mm
Бренд Име:
OHSEN
Пол:
Мажи
Бендот Материјал Тип:
Гума
Дисплеј Тип:
број
Погоден за Толпата:
Мажи
Тежина:
approx. 55g
боја:
Црна, сребрена, сина
Свеж

Избор на клиенти