.

.

New
БОБО ПТИЦА Мажите Часовници Прозрачна Dial Дигитални Движење Дрвени Рака Машки рачен часовник relogio masculino Капка Превозот Б-P04

БОБО ПТИЦА Мажите Часовници Прозрачна Dial Дигитални Движење Дрвени Рака Машки рачен часовник relogio masculino Капка Превозот

DEN 1209.00
DEN 1727.52

Стока
Достапно.

БОБО ПТИЦА Мажите Часовници Прозрачна Dial Дигитални Движење Дрвени Рака Машки рачен часовник relogio masculino Капка Превозот Б-P04
Рачно изработени од Вистински Бамбус
Без боја и без хемиски
100% Јапонски Miyota Кварц движење
Рачно изработени Конструкција со Природни Материјали
Одлично за оние со кожата и алергии

Детали

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
45.5 mm
Случај Дебелина:
11.5 mm
Случај Обликот:
Круг
Движење:
Дигитални
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бренд Име:
БОБО ПТИЦА
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
Б-P04
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бендот Материјал Тип:
Дрвени
Случај Материјал:
Дрвени
Бендот Должина:
20cm
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Функција:
LED Дисплеј
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
22mm
Пол:
Мажи
Свеж

Избор на клиенти