.

.

New
Spovan GL006 Спортски Дигитален часовник со GPS Навигација Heart Rate Монитор + Bluetooth 4.0 Градите Рака 3D Фитнес Мажи Жени рачен часовник

Spovan GL006 Спортски Дигитален часовник со GPS Навигација Heart Rate Монитор + Bluetooth 4.0 Градите Рака 3D Фитнес Мажи Жени

DEN 9552.00

Стока
Достапно.

Ние, исто така, поддршка на курирската служба DHL превозот, кој е најбрзиот начин. Ќе има 7 дена од моментот кога ќе примите вашата стока да се врати за наплата на понудата износ. Шок отпорни, ДОВЕДЕ назад светлина функции се направи совршен за сите видови на спорт и секојдневна употреба СТИЛСКИ МОДА : Паметен дизајн и деликатна квалитет го прават тоа удобен за носење и да доведе до работ на спорт мода. Во реално време отчукувањата на Срцето мониторинг може да се обезбеди поголема заштита за вашиот спорт и здравство. Ве молиме потврдете го вашиот царинска политика пред да купите. Ве молиме овозможи 7 дена за враќање на парите, како што ќе треба време за трансфер на пари. Кина Пост со следење на број, кои се погодни за пратката помалку од 2 КГ, овој вид на превозот ќе се 20-40 работни дена, во оваа точка цена само може да брод од страна на кина пост. може автоматски да одговара на вашиот спортски и интелигентни снимање на вашите податоци. Прецизноста на позиционирањето во секунда е околу +/-10m. Ние ја проверите на нашата порака често и со задоволство ќе ви обезбеди какви било дополнителни фотографии или информации. На точно може да се Види рекорд вежба време, движење растојание, и траекторијата на движење. Професионален спортски модел како што качување/работи/велосипедизам/итн.
ВОДООТПОРЕН ФУНКЦИЈА : 164 ft водоотпорен (50 М) - 5 ATM. Реконструкцијата се неважечки ако објектот е во секој случај да се измени.

Детали

Бренд Име:
spovan
Пол:
Мажи
Стил:
Спорт
Движење:
SMART
Случај Материјал:
Пластични
Бендот Должина:
20cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Функција:
Назад Светлина,Аларм,Отпорен на Вода,Престане да се Види,отчукувањата на Срцето се Следи,да се Заврши Календарот,GPS
Dial Дијаметар:
48.5 mm
Број На Модел На:
GL-006
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
Гума
Бендот Ширина:
00000mm
Случај Дебелина:
15.5 mm
Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Модел:
GL-006
Види тип:
Неутрален
Стил:
Спорт
Боја Класификација:
Црна
Отпорен На Вода:
50M
Крај на табелата видови:
Обичните
Dial дебелина:
15.5 mm
Dial Дијаметар:
48.5 mm
Свеж

Избор на клиенти